MIS ON MIKROTSEMENT?                                                                                                                                                                                             
Mikrotsement on veekindel dekoratiivne materjal, mis spetsiaalse koostise ja paigaldamismeetodiga tagab tugeva ja vastupidava pinna. Mikrotsemendil puuduvad ühenduskohad ning seda on võimalik paigaldada ühtse pinnakattena erineva suuruse ja kujuga pindadele. Materjal ei ole poorne ning seetõttu ei vaja mikrotsemendiga kaetud pind erilist hooldust ja seda on väga lihtne puhastada.

KIIRE PAIGALDUS JA ÕHUKE KIHT                                                                                                                                                                              
Mikrotsemendi paigaldamine käib kiht-kihi kaupa. Topcret mikrotsement on kokku vaid 2-3 mm paks ning paigaldus võtab väga vähe aega – vaid 2-3 päevaga on võimalik kõik vajalikud kihid paigaldada ning juba 24 h hiljem pinnal käia! Valikus on tooteid igale maitsele eri struktuuri ja värvivalikuga.

Oluline on teada, et oma õhukese pinna tõttu järgib mikrotsement aluspinda. Seega, kui põrand on viltu või sein loodist väljas, siis mikrotsemendiga seda sirgeks ei tehta. Aluspind peab alati olema ettevalmistatud sellise valmivusetapini, nagu siis, kui hakataks värvi panema.
Mikrotsemendi pind ei pruugi olla peegelsile – kuna paigaldatakse mikrotsemendi-labidaga, siis on nähtavad ka mõningad labidajäljed nii tekstuuris kui välimuses.

MIKROTSEMENDI HINNAD                               
Iga objekt on keerukuselt ja mahult erinev ning seetõttu võivad ka hinnad objektide lõikes erineda. Täpsema hinnapakkumise saame teha, kui saadate meile objekti asukoha, ruutmeetrite mahu ning informatsiooni aluspinnast ja ruumi otstarbest.